Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky.

Zaregistrovanie zákazníka

Na našej stránke digi-tlac.sk si môžete vytvoriť všetky dostupné tlačoviny, ktoré sú v našej ponuke. Po zaregistrovaní si môžete návrhy ukladať a aj objednať. Zaregistrovaním získate:

 • informácie o vašich objednávkach
 • pravidelné informácie o novinkách a akciách

 

Ceny

Pre našich zákazníkov platia ceny, ktoré sú uvedené na stránke. Všetky ceny tovaru a služieb sú uvádzané vrátane DPH. Akciové ceny sú platné do dátumu uvedeného v detailoch. Akékoľvek dodatočné zľavy, ktoré sú poskytované nad rámec zliav uvádzaných pri jednotlivých produktoch na našej webovej stránke nie sú vzájomne kombinovateľné.

 

Objednanie tlače

Pre vytvorenie a objednanie vlastnej personalizovanej tlačoviny postupujte podľa inštrukcií na každej podstránke, alebo si pozrite inštruktážne video. Po záväznom potvrdení objednávky dostanete okamžite spätné potvrdenie o prijatí objednávky na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli.

 

Dodacie lehoty

Dodacia lehota je štadardne do 3 -5 pracovných dní. Objednávky vybavujeme priebežne každý pracovný deň.

 

Spôsob dodania tovaru

Tovar posielame Slovenskou poštou formou listu/balíka alebo listovej/balíkovej dobierky, prípadne kuriérom. Tovar si po internetovej objednávke môžete vyzdvihnúť aj priamo v našej prevádzke.

K dodacej lehote treba pripočítať 1 až 3 pracovné dni, ktoré sú potrebné pre doručenie Slovenskou poštou, prípadne 24 hodín pre doručenie kuriérskou službou.

Ak vám tovar alebo oznámenie o uložení na pošte nebolo doručené ani do 7 dní po našom avíze e-mailom, kontaktujte vašu dodaciu poštu aj nás. Bližšie informácie o vašom balíku a možných dôvodoch nedoručenia vám po preverení následne poskytneme e-mailom.

 

Spôsob platby

 • dobierka
 • prevod
 • hotovosť

V každej zásielke je priložená faktúra – daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list. Ak doklad chýba, prosíme, nformujte nás čo najskôr telefonicky alebo na e-mailovú adresu aldo@aldodesign.sk.

 

Poštovné a iné poplatky

K uvedeným cenám pripočítavame nasledovné poštovné podľa spôsobu a adresy dodania.

 • Dobierka: 5,00 €
 • bankovým prevodom: 5,20 €
 • Kuriér: 4,90 €
 • Nad 60 € doprava zdarma.
 • pri objednávke na osobný odber neúčtujeme žiadny manipulačný poplatok,
 • iné poplatky ani balné neúčtujeme.

Uvedené poplatky platia pre odoslanie balíkov v rámci Slovenska. V prípade rozdelenia jednej objednávky na viac zásielok, na základe vášho želania, vám môže byť účtované poštovné za každú zásielku samostatne.

 

Záručná doba

Na všetky tlačoviny je poskytovaná záručná doba 6 mesiacov a začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom, ak nie je uvedené inak.

 

digi-tlac.sk ručí zákazníkovi za:

 • dodržanie ceny, ktorá bola platná v čase odoslania objednávky zákazníkom,
 • dodanie tovaru tak, aby nebol poškodený,
 • dodanie tovaru v takom množstve a sortimente, v akom bol uvedený na objednávke,
 • pri platbe prevodom ručíme za vrátenie peňazí po prekročení maximálnej uvedenej dodacej doby kalendárov, ak o to zákazník požiada,
 • priloženie daňového dokladu, ak si zákazník neprial inak.

 

digi-tlac.sk nenesie zodpovednosť za:

 • oneskorené doručenie kalendárov zavinené doručovateľom (pošta, kuriér).
 • oneskorené doručenie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa,
 • poškodenie zavinené doručovateľom (pošta, kuriér); viditeľne poškodený tovar (poškodený obal balíka a pod.) nepreberajte!,
 • obsahovú náplň tlačovín.

 

Stornovanie objednávky

Ak si prajete zrušiť vašu objednávku, ktorá ešte nebola vybavená, čo najskôr nás kontaktujte a uveďte číslo vašej objednávky. Zároveň si vyhradzujeme právo stornovať vašu objednávku, ak vám kalendár nebudeme schopní dodať z dôvodu odstávky strojového zariadenia, pokiaľ sa s vami nedohodneme na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky vás budeme bezodkladne informovať telefonicky alebo e-mailom. V prípade úhrady kúpnej ceny alebo jej časti vám budú finančné prostriedky vrátené do 15 dní na účet, z ktorého ste zaplatili, pokiaľ sa nedohodneme inak.

 

Reklamovanie tovaru (Reklamačný poriadok) a vrátenie tovaru

Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred nás kontaktujte. Reklamovaný tovar (po dohode s nami) zašlite na našu adresu. Nakoľko sa jedná o službu, nie je možné tlačoviny vrátiť bez udania dôvodu.

 

Osobné údaje, ich spracovávanie a ochrana

Tieto údaje sú uchovávané v chránenej databáze na našom serveri, aby ste ich nemuseli nanovo zapisovať pri každej návšteve. Tieto údaje sú taktiež nutné pre náš účtovný a fakturačný systém. Svoje údaje a ďalšie nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť prostredníctvom e-mailu. V prípade, že si želáte zrušiť svoju registráciu, požiadajte nás o to e-mailom. Vaše konto bude zneaktívnené.

Vaše osobné údaje nezverejňujeme, nesprístupňujeme, neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne vybavenie vašej objednávky. Sú to doručovateľské služby (adresa na dodanie).

Odoslaním objednávky kupujúci udeľuje predávajúcemu v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v objednávke za účelom vybavenia objednávky a dodania tovaru, a to na dobu nevyhnutú na plnenie zmluvy predávajúcim. Poskytnutie osobných údajov kupujúcim je dobrovoľné. Kupujúci má právo svoj súhlas odvolať a to písomnou formou na adresu sídla predávajúceho. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú následne vymazané. Kupujúci má ďalej práva podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z., v znení neskorších predpisov t.j. predovšetkým právo na informácie o stave spracúvania svojich osobných údajov, právo na odpis osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania, právo na opravu nesprávnych alebo neaktuálnych osobných údajov v priebehu spracúvania, právo na likvidáciu osobných údajov, ak bol splnený účel ich spracúvania, právo na základe bezplatnej písomnej žiadosti namietať voči využívaniu svojich osobných údajov na marketingové účely.

Na akékoľvek ďalšie otázky, nejasnosti a pripomienky vám radi odpovieme.