O nás

Digi-tlač je správna cesta za


Kto sme, čo sme.

Grafické štúdio ALDO vzniklo v roku 1996 ako spoločnosť zaoberajúca sa grafickým designom časopisov, kníh, katalógov, brožúr, prospektov, plagátov, billboardov, letákov, vstupeniek, vizitiek, inzerátov, logotypov, corporate identity atď. Od založenie až doteraz, sa snažíme riešiť všetky zákazky ako komplexné tlačiarenské služby, od myšlienky cez realizáciu a distribúciu až po doručenie k zákazníkovi. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka a profesionálna úroveň poskytovaných služieb. Radi sa prispôsobíme vašim požiadavkám a potrebám.

Ponúkame služby grafického a prepress štúdia. Poskytujeme komplexný servis spoločnostiam a vydavateľom periodickej a neperiodickej tlače. Máme skúsenosti s realizáciou náročných polygrafických projektov, lebo sme tím skúsených, polygraficky vzdelaných ľudí.

Sme jedna z najrýchlejšich digitálnych tlačiarni v Bratislave. Vďaka produkčnému digitálnemu stroj Colour J75 môžete mať napr. 1000 ks letákov už za 30 minút po odoslaní dát. Vašu zákazku vytlačíme v termínoch od 30 minút od dodania podkladov a objednávky. Každú zákazku riešime individuálne s dôrazom na kvalitu a vašu spokojnosť.


Trošku z našej histórie

blahozelanie
untitled
farby
Apple-Performa-630

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.